მონიტორი Samsung LS27A700NWIXCI ViewFinity S7, 27", Monitor, 4K UHD, IPS, HDMI, USB, DP, Black
Regular price 952.00 ₾
განვადებით თვეში 39₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 101523
  • მწარმოებლის კოდი: LS27A700NWIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 952.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS27A700NWIXCI
  • პროდუქტის ტიპი: მონიტორი
  • ტიპი: UHD მონიტორი
  • დიაგონალი: 27"
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
  • ეკრანის/პანელის ტიპი: IPS
  • ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
  • განათება: LED
  • სიკაშკაშე: 300 კდ/მ²
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • ფერების რაოდენობა: 1.07B
  • HDR მხარდაჭერა: HDR10
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი: Mega Contrast
  • რეაგირების დრო (GTG): 5 ms
  • ციმციმის გარეშე ჩვენების ტექნოლოგია: დიახ
  • სათამაშო რეჟიმი: დიახ
  • თვალის დაცვის რეჟიმი: დიახ
  • ჩაშენებული დინამიკები: არა
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 1
  • DisplayPort: 1
  • USB: 1
  • 3.5 მმ აუდიო ჯეკი: დიახ
  • ერგონომიულობა
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 100 x 100
  • ენერგიის მოხმარება: 37 W
  • ელექტროსადენის სიგრძე: 1.5 მ
  • ზომები სადგამთან ერთად: 45.6 x 61.55 x 19.35 სმ
  • ზომები სადგამის გარეშე: 36.82 x 61.55 x 4.27 სმ
  • წონა სადგამით: 5.5 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 4.4 კგ
  • ფერი: შავი
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა IPS
ეკრანის გაფართოება 3840x2160 4K UHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი ბიზნესისთვის
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-23 %
-38 %