ტელევიზორი Samsung QE85Q70CAUXRU, 85", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 7 629.00 ₾
განვადებით თვეში 317₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 103146
  • მწარმოებლის კოდი: QE85Q70CAUXRU/PROMO
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
ეკრანის ზომა
85" 215.9 (სმ)
75" 190.5 (სმ)
Regular price 7 629.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE85Q70CAUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ტელევიზორის კლასი: QLED
  • ტიპი: HDR TV
  • ეკრანის დიაგონალი: 85" (216 სმ)
  • ეკრანის გაფართოება: 4K UHD (3840 x 2160)
  • სერია: 7
  • Smart ტექნოლოგია: დიახ
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • განახლების სიხშირე: 120 Hz
  • გაფართოების დინამიური დიაპაზონი: Quantum HDR
  • ულტრა ფართო ხედვის კუთხე
  • HLG რეგულირება
  • HDR-ის ტიპი: HDR10+
  • ფილმის რეჟიმი
  • კონტრასტის გამაძლიერებელი
  • SMART TV ფუნქცია
  • Samsung SMART TV
  • ინტერნეტ-ბრაუზერი
  • ეკრანის გაზიარების მხარდაჭერა
  • გალერეა
  • ინტერფეისი
  • 3 x HDMI
  • 2 x USB 2.0
  • 1 x RJ-45
  • TV Tuner
  • ციფრული TV: DVB-T2 / T / C / S / S2
  • უსადენო კავშირი
  • Bluetooth
  • Wi-Fi
  • დამატებითი მახასიათებლები
  • Ambient Mode (ინტერიერის რეჟიმი)
  • Chromecast
  • Apple AirPlay მხარდაჭერა
  • Auto Motion Plus ტექნოლოგია
  • Multi View ფუნქცია
  • ადაპტირებული ხმა
  • უკაბელო კავშირი კომპიუტერთან
  • თამაშის რეჟიმი
  • ტელეტექსტი
  • არხების ავტომატური ძიება
  • ავტომატური გამორთვა
  • ელექტრონული ტელეგიდი
  • VESA მხარდაჭერა: 600 x 400
  • ფიზიკური პარამეტრები
  • ძაბვა: 100-240 V ~ 50/60 Hz
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 85" 215.9 (სმ)