ტელევიზორი Samsung QE85QN900CUXRU, 85", 8K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 28 449.99 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 103861
  • მწარმოებლის კოდი: QE85QN900CUXRU
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 28 449.99 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE85QN900CUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომები: 85"  (216 სმ)
  • რეზოლუცია: 7,680 x 4,320 8K
  • კადრების შეცვლის სიხშირე: 100 Hz (144Hz-მდე)
  • ანტირეფლექსური საფარი: დიახ
  • ვიდეო პროცესორი: Neural Quantum Processor 8K
  • მილიარდი ფერი: დიახ
  • გაფართოებული დინამიური დიაპაზონი (Quantum HDR)
  • Neo Quantum HDR 8K Pro
  • HDR 10+: დიახ (ADAPTIVE/ GAMING)
  • რეზოლუციის ინტელექტუალური მასშტაბირება (AI Upscale): დიახ
  • HLG (Hybrid Log Gamma) რეგულირება: დიახ
  • კონტრასტი: Quantum Matrix Technology Pro
  • ფერი: 100% ფერთა გამა Quantum Dot-ით
  • ხედვის კუთხე: ულტრა ხედვის კუთხე
  • ეკრანის ლოკალური განათების ტექნოლოგია: Micro Dimming
  • Ultimate 8K Dimming Pro
  •  კონტრასტის გამაძლიერებელი ტექნოლოგია
  • Real Depth Enhancer Pro
  • რეჟიმი "კინო": დიახ
  • Motion ტექნოლოგია
  • Motion Xcelerator Turbo Pro
  • Picture Clarity: დიახ
  • საექსპერტო კალიბრაცია: დიახ
  • Smart კალიბრაცია
  • რეჟისორის რეჟიმი (FMM): დიახ
  • AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
  • Dolby Atmos ტექნოლოგია: დიახ
  • აქტიური ხმის გამაძლიერებელი: დიახ
  • ადაპტირებადი ხმა: Adaptive Sound Pro
  • ეკრანზე ობიექტის თანმდევი ხმა: OTS Pro
  • რეჟიმი Q-Symphony: დიახ
  • დინამიკის სიმძლავრე: 90W
  • დინამიკის ტიპი: 6.2.4CH
  • საბვუფერი: დიახ
  • Multiroom Link* მხარდაჭერა (სხვა ოთახებში მოსასმენად)
  • Bluetooth აუდიო მხარდაჭერა
  • Dual Audio Support (Bluetooth) ტექნოლოგიის მხარდაჭერა
  • Buds Auto Switch რეჟიმი: დიახ
  • სმარტ სერვისები
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen Smart TV
  • Bixby მხარდაჭერა
  • დისტანციური ხმოვანი მართვის მხარდაჭერა: დიახ
  • ვებ ბრაუზერი: დიახ
  • SmartThings მხარდაჭერა: დიახ
  • Media Home: დიახ
  • Multi Device Experience
  • TV to Mobile, Mobile to TV, TV initiate mirroring
  • TV Sound to Mobile, Sound Mirroring, Wireless TV On
  • Tap View ტექნოლოგიის მხარდაჭერა
  • ვიდეოკავშირის მხარდაჭერა
  • Google Meet
  • Multi View მხარდაჭერა: 4 ვიდეომდე
  • ბგერითი ტალღა
  • მობილური კამერის მხარდაჭერა: დიახ
  • App Casting მხარდაჭერა
  • Ambient Mode+
  • Wireless DeX მხარდაჭერა
  • ვებ სერვისი
  • Microsoft 365
  • NFT
  • Nifty Gateway
  • თამაშის რეჟიმი
  • თამაშის რეჟიმის ავტომატური ჩართვა (ALLM)
  • ფუნქცია Game Motion Plus
  • Dynamic Black EQ
  • გარემომცველი ხმა
  • ულტრა ფართო ხედი თამაშის რეჟიმში (Super Ultra Wide Game View)
  • Mini Map Zoom
  • Freesync მხარდაჭერა: FreeSync Premium Pro
  • HGiG: დიახ
  • ციფრული ტელევიზიის მხარდაჭერა: DVB-T2CS2
  • ანალოგური ტიუნერი: დიახ
  • CI (საერთო ინტერფეისი) ბარათის სლოტი: CI+(1.4)
  • TV Key აპლიკაციის მხარდაჭერა: დიახ
  • ინტერფეისები
  • HDMI: 4
  • USB: 3
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 144Hz (for HDMI 1/2/3/4)
  • USB-C (მხოლოდ კამერა): 1
  • Ethernet (LAN) მხარდაჭერა: დიახ
  • ანტენის შესაერთებელი (სტანდარტული / საკაბელო ტელევიზია)
  • 1/1 (Common Use for Terrestrial)/1
  • CI სლოტი: 1
  • უსადენო ქსელის მხარდაჭერა
  • Wi-Fi 6: დიახ
  • ბლუთუზი: დიახ (BT5.2)
  • Anynet+ (HDMI-CEC) ტექნოლოგია
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
  • ენერგიის წყარო: AC100-240V~ 50/60
  • ენერგიის მოხმარება: 475 W
  • ლოდინის რეჟიმში ენერგიის მოხმარება: 0.50 W
  • ენერგიის მოხმარება (სტანდარტული): 319 W
  • ენერგიის წლიური მოხმარება (ევროკავშირის სტანდარტი): 442 kWh
  • ენერგიის ავტომატური დაზოგვის ფუნქცია: დიახ
  • ზომები (სიგანე x სიღრმე x სიმაღლე)
  • 2090 x 1260 x 220 მმ
  • ზომები სადგამით: 1876.6 x 1146.8 x 303.7 მმ
  • ზომა სადგამის გარეშე: 1876.6 x 1071.5 x 15.4 მმ
  • სადგამი (მთავარი) (სიგანე x სიღრმე): 360 x 303.7 მმ
  • VESA სპეციფიკატები: 600 x 400 მმ
  • წონა შეფუთვაში: 73 კგ
  • წონა სადგამით: 57.0 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 43.7 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 85" 215.9 (სმ)