ინტერაქტიული ეკრანი, სმარტ ეკრანი Allscreen DW65HLT982 LT Series, 65”, 4K UHD, Android 11, RAM 4GB, 32GB, Smart Board, Black
Regular price 3 800.00 ₾
განვადებით თვეში 158₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 104179
  • მწარმოებლის კოდი: DW65HLT982
  • მწარმოებელი: ALLSCREEN
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 3 800.00 ₾
  • ბრენდი: Allscreen
  • მოდელი: DW65HLT982
  • პროდუქტის ტიპი: ინტერაქტიული ეკრანი, სმარტ ეკრანი
  • დიაგონალის ზომა: 65"
  • ეფექტური ეკრანის არე: 1428.48(H)*803.52(V)
  • ჩვენების თანაფარდობა: 16:9
  • სიკაშკაშე: 320 cd/㎡
  • განათების ტიპი: DLED
  • ხედვის კუთხე: 178°(V)/178°(H)
  • რეზოლუცია: 3840 (H) X 2160 (V)
  • აუდიო გამომავალი სიმძლავრე: 8Ω/10W*2
  • სენსორული ტექნოლოგია: მრავალჯერადი ინფრაწითელი სკანირების ტექნოლოგია
  • შეხების ტიპი: 20 წერტილიანი შეხება
  • დისკის რეჟიმი: HID Free drive
  • საწერი ზედაპირის მასალა: Zero Bonded Screen
  • 4mm  Ag anti glare glass
  • სენსორული ეკრანის სენსორული რეჟიმი: თითი, საწერი კალამი,
  • ხელი ხელთათმანებით ან სხვა არაგამჭვირვალე მგრძნობიარე საშუალება
  • სენსორული ეკრანის გარჩევადობა: 32768X32768
  • საკომუნიკაციო პორტი: USB 2.0
  • ამოცნობის წერტილის მინიმალური ზომა: 2 მმ
  • ResponseTime (ერთი შეხება): ≤10ms
  • შეხების სიზუსტე: ± 1 მმ
  • კალიბრაცია: Calibration free
  • შეხების დრო:  60 მილიონზე მეტჯერ, იმავე პოზიციაზე
  • კვების ბლოკის რეჟიმი: USB 5.0V კვების წყარო
  • Android სიხშირე: ოთხბირთვიანი ARM Cortex-A55
  • სისტემის ვერსია: Android 11
  • ოპერატიული მეხსიერება: DDR4 4GB
  • FLASH: 32GB
  • WIFI: 2.4G
  • Transmission screen WIFI: 5G
  • უკანა პორტები
  • შემავალი
  • LAN IN: 1
  • AV IN: 1
  • HDMI 2.0: 2
  • RS-232: 1
  • USB 3.0: 1
  • USB 2.0: 1
  • გამომავალი
  • AV OUT: 1
  • კოაქსიალური (RCA): 1
  • TOUCH OUT: 1
  • წინა პორტები
  • USB3.0: 3
  • HDMI 2.0: 1
  • USB TOUCH: 1
  • Type-C: 1
  • VESA: 4-M8  hole site 500mm*400mm
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 65''
გაფართოება 3840x2160 UHD 4K
Android კი
ფერი შავი
უსადენო გადაცემის სისტემა არა
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-42 %