ტელევიზორი Samsung QE85QN85CAUXRU, 85", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 12 999.99 ₾
განვადებით თვეში 541₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 107504
  • მწარმოებლის კოდი: QE85QN85CAUXRU
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 12 999.99 ₾
  • ბრენდი: SAMSUNG
  • მოდელი: QE85QN85CAUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ტელევიზორის კლასი: Neo QLED
  • ტიპი: HDR TV
  • ეკრანის დიაგონალი: 85" (216 სმ)
  • ეკრანის გაფართოება: 4K UHD (3840 x 2160)
  • სერია: 8
  • Smart ტექნოლოგია: დიახ
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • გამოსახულების პროცესორი: Quantum 4K
  • ფართო ხედვის კუთხე
  • UHD დაბნელების ტექნოლოგია
  • Motion Xcelerator Turbo+ ტექნოლოგია
  • განახლების სიხშირე: 120 Hz
  • AI HDR Remastering
  • HDR-ის ტიპი: HDR10+
  • HLG რეგულირება: დიახ
  • ფილმის რეჟიმი
  • კონტრასტის გამაძლიერებელი: დიახ
  • ხმის გამომავალი სიმძლავრე: 60 W
  • Dolby Atmos ტექნოლოგია
  • აქტიური ხმის გამაძლიერებელი
  • Q-Symphony
  • Multiroom Link მხარდაჭერა
  • Bluetooth აუდიო მხარდაჭერა
  • Buds Auto Switch
  • Samsung SMART TV
  • SmartThings აპლიკაციის მხარდაჭერა
  • ინტერნეტ-ბრაუზერი
  • ეკრანის გაზიარების ფუნქცია
  • გალერეა
  • ინტერფეისი
  • 4 x HDMI
  • 3 x USB
  • 1 x RF (ანტენა)
  • 1 x RF (სატელიტი)
  • 1 x RJ-45 Ethernet (LAN)
  • TV Tuner
  • ციფრული TV: DVB-T2 / T / C / S / S2
  • უსადენო კავშირი
  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi
  • დამატებითი მახასიათებლები
  • ვიდეო ზარის მხარდაჭერა
  • Multi View მხარდაჭერა
  • მობილური კამერის მხარდაჭერა
  • App Casting მხარდაჭერა
  • უსადენო DeX მხარდაჭერა
  • თამაშის რეჟიმის ავტომატური ჩართვა (ALLM)
  • სუპერ ულტრა ფართო თამაშის ხედი
  • თამაშის Motion Plus
  • Freesync მხარდაჭერა
  • რუკის მასშტაბირება
  • FreeSync Premium Pro ტექნოლოგია
  • HGiG
  • სუბტიტრების მხარდაჭერა
  • ConnectShare
  • გაფართოებული PVR ფუნქციის მხარდაჭერა
  • მხარდაჭერილი ენების რაოდენობა: 32
  • ტელეტექსტი (TTXT)
  • Time Shift მხარდაჭერა
  • სმენადაქვეითებთა მხარდაჭერა, ჟესტების ენის მასშტაბირება
  • VESA მხარდაჭერა: 600 x 400 მმ
  • ძაბვა: 100-240 V ~ 50/60 Hz
  • ზომა სადგამით: 1892.2 x 1144.8 x 326.6 მმ
  • ზომა სადგამის გარეშე: 1892.2 x 1081.9 x 27.2 მმ
  • წონა სადგამით: 49,3 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 42,7 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 85" 215.9 (სმ)