ნოუთბუქი Asus TUF 90NR0FF5-M00200 Gaming A15, 15.6", Ryzen 9-7940HS, 16GB, 512GB SSD, RTX4070 8GB, Mecha Gray
Regular price 5 553.13 ₾
განვადებით თვეში 231₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 107875
  • მწარმოებლის კოდი: 90NR0FF5-M00200
  • მწარმოებელი: Asus
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 5 553.13 ₾
  • ბრენდი: ASUS
  • მოდელი: FA507XI-HQ014
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • ნოუთბუქის ტიპი: გეიმერული
  • ეკრანის დიაგონალი: 15.6"
  • გარჩევადობა: 2560 x 1440
  • პანელის ტიპი: IPS
  • ეკრანის ფორმატი: 16:9
  • განახლების სიხშირე: 165 Hz
  • პროცესორის მწარმოებელი: AMD
  • პროცესორის ჩიპსეტი: Ryzen 9
  • პროცესორის მოდელი: 7940HS
  • ბირთვების რაოდენობა: 8
  • პროცესორის ნაკადი: 16
  • პროცესორის მაქსიმალური სიჩქარე: 5.2 GHz
  • ლითოგრაფია: 7nm
  • ქეშ-მეხსიერება: 16 MB
  • RAM მოცულობა: 16 GB
  • RAM მეხსიერების ტიპი: DDR5
  • RAM მეხსიერების სიჩქარე: 4800 MHz
  • მყარი დისკის ტიპი: SSD
  • SSD ინტერფეისი: M.2 NVMe PCIe
  • SSD მოცულობა: 512 GB
  • ვიდეო ადაპტერის მწარმოებელი: Nvidia
  • გრაფიკული კონტროლერი: GeForce RTX 4070
  • ვიდეო ბარათის მეხსიერება: 8 GB
  • ინტერფეისი
  • 1x 3.5mm Combo Audio Jack
  • 1x HDMI 2.1 FRL
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort
  • power delivery / G-SYNC 1x RJ45 LAN port
  • 1x Type C USB 4 support DisplayPort
  • G -SYNC Backlit Chiclet Keyboard
  • 1 Zone RGB Touchpad
  • უსადენო კავშირი
  • Wi-Fi: 6 (802.11ax)
  • Bluetooth: 5.2
  • ვებკამერა: HD
  • ელემენტის ტიპი: lithium-ion
  • ელემენტი: 90Wh, 4S1P, 4-cell
  • ოპერაციული სისტემა: FreeDos
  • კვება: ø6.0, 240 W AC ადაპტერი
  • გამომავალი: DC 20V, 12A, 240W
  • შემავალი: AC 100-240°C, 50/60Hz უნივერსალური
  • ზომები: 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.49 სმ
  • წონა: 2.20 კგ
  • ფერი: ნაცრისფერი
ეკრანის დიაგონალი 15.6 ინჩი
სენსორული ეკრანი არა
გაფართოება 2560 x 1440
ოპერატიული მეხსიერება 16 GB
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 512 GB
ვიდეო დაფის მოცულობა 8 GB
ოპერაციული სისტემა FreeDOS
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
პროცესორი AMD Ryzen 9
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-6 %
-29 %
-61 %