ინტერაქტიული ეკრანი, სმარტ ეკრანი Prestigio PDSIM43SWT6P Totem Tilted, 43", FHD, Windows 10, RAM 8GB, 128GB, Smart Board, White
Regular price 8 600.24 ₾
განვადებით თვეში 358₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 109440
  • მწარმოებლის კოდი: PDSIM43SWT6P
  • მწარმოებელი: PRESTIGIO
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 8 600.24 ₾
  • ბრენდი: PRESTIGIO
  • მოდელი: PDSIM43SWT6P
  • პროდუქტის ტიპი: ინტერაქტიული ეკრანი
  • განთავსების ადგილი: შიდა სივრცეში
  • ეკრანის დიაგონალი: 43"
  • მაქსიმალური გარჩევადობა: 1080 x 1920 (Full HD)
  • სურათის სიკაშკაშე: 300 cd/m^2
  • მაქსიმალური რეაგირების დრო: 8 ms
  • გამოსახულების V-ხედვის კუთხე: 178 °
  • გამოსახულების H-ხედვის კუთხე: 178 °
  • სენსორული ეკრანი: დიახ 10 პუნქტიანი
  • Multi-touch: დიახ
  • პროცესორი: Intel Core i5-3317U
  • შიდა საათის სიხშირე: 1.7 GHz
  • CPU ბირთვის რაოდენობა: 2
  • ნაკადების რაოდენობა: 4
  • მაქსიმალური CPU საათის სიხშირე: 5 GT/ წმ
  • CPU Socket სტანდარტული სოკეტი: 1023
  • CPU Cache ზომა: 3 MB
  • მეხსიერების ტიპი: DDR4 SDRAM
  • ოპერატიული მეხსიერების მოცულობა: 8 GB
  • მყარი დისკის მოცულობა: 128 GB
  • ინტერფეისები
  • LAN x 1
  • VGA x 1
  • HDMI x 1
  • ქსელის ფორმის ფაქტორი: ინტეგრირებული
  • Wi-Fi: დიახ
  • აუდიო რეჟიმი / სიმძლავრე: სტერეო / 2 x 5 W
  • კვების წყარო: 100 V - 240 V, 50-60 Hz
  • ენერგომოხმარება: 75 W
  • კორპუსის მასალა: ლითონი + 3 მმ თერმირებული მინა
  • ოპერაციული სისტემა: Windows 10 IoT
  • ფიზიკური მახასიათებლები
  • სიღრმე: 603 მმ
  • სიგანე: 600 მმ
  • შეფუთვის წონა: 88 კგ
  • ფერი: თეთრი
Android არა
ფერი თეთრი
უსადენო გადაცემის სისტემა არა
გაფართოება 1920 x 1080 FHD
ეკრანის ზომა 43"