ტელევიზორი Samsung QE98Q80CAUXRU, 98", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Silver
Regular price 17 849.99 ₾
განვადებით თვეში 743₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 110363
  • მწარმოებლის კოდი: QE98Q80CAUXRU
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 17 849.99 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE98Q80CAUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • სერია: 8 Series
  • სმარტ TV: დიახ
  • ეკრანის დიაგონალი: 98" (249 სმ)
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
  • პანელის ტიპი: QLED TV
  • განახლების სიხშირე: 100 Hz
  • ფერების რაოდენობა: 1B
  • HDR მხარდაჭერა: HDR 10+
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • დაბნელების ტიპი: Supreme UHD Dimming
  • AMD FreeSync: Premium Pro
  • სათამაშო რეჟიმი: დიახ
  • ფილმის რეჟიმი: დიახ
  • ბუნებრივი რეჟიმი: დიახ
  • პროცესორის მახასიათებლები
  • მოდელი: Quantum 4K processor
  • ხმის მახასიათებლები
  • ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
  • სტერეო ხმა: დიახ
  • სპიკერების რაოდენობა: 2
  • სპიკერის სიმძლავრე: 40 W
  • ულტრადაბალსიხშირიანი დინამიკი: დიახ
  • Dolby Atmos: დიახ
  • ტიუნერი
  • ანალოგური ტუნერი: დიახ
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • დაკავშირების შესაძლებლობა
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • სმარტ TV-ის ფუნქციები
  • ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
  • აპლიკაციები: დიახ
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 4
  • USB: 2
  • RJ-45 (LAN): 1
  • ოპტიკური აუდიო: 1
  • RF (ანტენა): 1
  • RF (სატელიტი): 1
  • CI სლოტი: 1
  • USB ვიდეო / აუდიო / ფოტო:  დიახ
  • დაკავშირების შესაძლებლობა
  • Wi-Fi: WiFi 5
  • Bluetooth: 5.2
  • Wi-Fi Direct: დიახ
  • კედელზე მონტაჟი: VESA 600 x 400
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • მაქსიმალური ენერგომოხმარება: 445 W
  • კვების წყარო: 100-240V, 50/60Hz
  • ზომები სადგამთან ერთად
  • 130.68 x 218.06 x 38.73 სმ
  • ზომები სადგამის გარეშე
  • 124.39 x 218.06 x 4.84 სმ
  • წონა სადგამით: 65.8 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 56.3 კგ
  • ფერი: ვერცხლისფერი
Smart TV კი
Android TV არა
Curved მოხრილი ეკრანი არა
გაფართოება 3840×2160 UHD 4k
ფერი ვერცხლისფერი
ეკრანის ზომა 98" 249 (სმ)