უწყვეტი კვების წყარო FSP PPF4801103, 850VA, UPS, Black
Regular price 276.00 ₾
განვადებით თვეში 11₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 110733
  • მწარმოებლის კოდი: PPF4801103
  • მწარმოებელი: FSP
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
FSP
Regular price 276.00 ₾
  • მოდელი: PPF4801103
  • პროდუქტის ტიპი: უწყვეტი კვების წყარო
  • დანიშნულება: სახლისთვის
  • სოკეტების რაოდენობა: 4 x IEC
  • გამომავალი სიმძლავრე: 480 W
  • გამომავალი ძაბვის ფორმა: სინუსუსური ტალღა
  • შემავალი ძაბვის დიაპაზონი: 162 - 290 V
  • სიმძლავრე: 850 VA
  • აკუმულატორის ბატარეა: ჩაშენებული
  • აკუმულატორის ტიპი: 12 V / 9 Ah
  • დატენვის დრო: 4 საათი 90%-მდე