ნოუთბუქი Asus 90NB10G1-M00E80 ZenBook 14, 14", i5-1340P, 16GB, 512GB SSD, Integrated, W11H, Blue
Regular price 3 925.86 ₾
განვადებით თვეში 163₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 114103
  • მწარმოებლის კოდი: 90NB10G1-M00E80
  • მწარმოებელი: Asus
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 3 925.86 ₾
  • ბრენდი: Asus
  • მოდელი: UX3402VA-KM065W
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • ეკრანის დიაგონალი: 14"
  • გარჩევადობა: 2880 x 1800
  • პანელის ტიპი : OLED
  • ეკრანის ზედაპირი: პრიალა
  • სიკაშკაშე: 600 cd/m2
  • განახლების სიხშირე: 90 Hz
  • DCI-P3 ფერთა დიაპაზონი: 100%
  • sRGB ფერთა გამა: 100%
  • ფერების რაოდენობა: 1.07B
  • HDR მხარდაჭერა: დიახ
  • რეაგირების დრო (GTG): 0.2 ms
  • პროცესორის მწარმოებელი: Intel
  • პროცესორის ჩიპსეტი: Core i5
  • პროცესორის მოდელი: 1340P
  • ბირთვების რაოდენობა: 12
  • პროცესორის ნაკადი: 16
  • პროცესორის სიჩქარე: 3400 MHz
  • მაქსიმალური სიჩქარე: 4600 MHz
  • ლითოგრაფია: 7nm
  • ქეშ-მეხსიერება: 12MB SmartCache
  • RAM მოცულობა: 16384 MB
  • RAM მეხსიერების ტიპი: LPDDR5
  • მყარი დისკის ტიპი: SSD
  • SSD ინტერფეისი: PCIe 4.0
  • SSD მოცულობა: 512 GB
  • ვიდეო ადაპტერის ტიპი: ინტეგრირებული
  • გრაფიკული კონტროლერი: Iris Xe Graphics
  • თითის ანაბეჭდის სენსორი: დიახ
  • ვებ-კამერა: დიახ
  • ვებ-კამერის გარჩევადობა: 1080P
  • სტერეო ხმა: დიახ
  • სპიკერების რაოდენობა: 2
  • მიკროფონი: დიახ
  • Harman Kardon: დიახ
  • ინტერფეისი
  • ბარათის წამკითხველი: დიახ
  • HDMI: 1
  • USB 3.2: 1
  • USB 4.0/Thunderbolt 4 (Type-C): 2
  • 3.5 მმ აუდიო ჯეკი: 1
  • დაკავშირების შესაძლებლობა
  • Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax
  • Bluetooth: 5.3
  • კლავიატურის განათება: დიახ
  • ელემენტის ტიპი: Li-Ion
  • ელემენტის აღწერა: 4-Cell 75 Wh
  • ოპერაციული სისტემა: Windows 11 Home
  • ზომები: 1.69 x 31.36 x 22.06 სმ
  • წონა: 1.39 კგ
  • ფერი: ლურჯი
ეკრანის დიაგონალი 14 ინჩი
სენსორული ეკრანი არა
პროცესორი Intel Core i5
ოპერატიული მეხსიერება 16 GB
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 512 GB
ვიდეო დაფის მოცულობა ინტეგრირებული
ოპერაციული სისტემა Windows
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
გაფართოება 2880 x 1800
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-61 %
-6 %