ნოუთბუქი Asus 90NB1202-M00320 Vivobook Pro 15, 15.6", Ryzen 9-7940HS, 16GB, 1TB SSD, RTX4050 6GB, Silver
Regular price 4 284.92 ₾
განვადებით თვეში 178₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 114129
  • მწარმოებლის კოდი: 90NB1202-M00320
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
Regular price 4 284.92 ₾
  • ბრენდი: ASUS
  • მოდელი: M6500XU-MA035
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • ეკრანის დიაგონალი: 15.6''
  • გაფართოება: 2880 x 1620
  • ეკრანის ტიპი: OLED
  • თანაფარდობა: 16:9
  • განახლების სიხშირე: 120 Hz
  • პროცესორი: AMD Ryzen 9-7940HS
  • საბაზისო სიხშირე: 3.8 GHz
  • მაქსიმალური სიხშირე: 5.1 GHz
  • ბირთვების რაოდენობა: 8
  • ოპერატიული მეხსიერების ტიპი: DDR4
  • ოპერატიული მეხსიერება: 16 GB
  • მყარი დისკის ტიპი: SSD
  • SSD მოცულობა: 1 TB
  • ვიდეო დაფის მოდელი: RTX 4050
  • ვიდეო დაფის მოცულობა: 6 GB
  • WIFI: 802.11ax
  • Bluetooth: 5.3
  • ინტერფეისები
  • USB: 1 x 3.2 Gen 2
  • USB Type-C: 2 x 3.2 Gen 1
  • 1 x HDMI 1.4
  • 1 x Headphone/Microphone Combo, 3.5mm
  • 1 x DC-in
  • ელემენტი: 3 Cell Li-Ion 70 Whr
  • ოპერაციული სისტემა: FreeDos
  • წონა: 1.6 კგ
  • ფერი: ვერცხლისფერი
ეკრანის დიაგონალი 15.6 ინჩი
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 1 TB
ვიდეო დაფის მოცულობა 6 GB
ოპერაციული სისტემა FreeDOS
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
გაფართოება 2880 x 1620
პროცესორი AMD Ryzen 9
allmarket.ge
-61 %
-6 %