ტელევიზორი Samsung QE65Q70CATUXXH, 65", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 3 275.87 ₾
განვადებით თვეში 136₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 122338
  • მწარმოებლის კოდი: QE65Q70CATUXXH
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 3 275.87 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE65Q70CATUXXH
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ტიპი: QLED
  • ეკრანის ზომა: 65" (165 სმ)
  • რეზოლუცია: 3840 х 2160 UHD
  • განახლების სიხშირე: 100 Hz
  • Smart TV: დიახ
  • მატრიცის ტიპი: VA
  • ფერის სიმკვეთრე: 8 bit + FRC
  • HDR: HDR10, HDR10+, HLG
  • თამაშების ფუნქციები
  • AMD FreeSync Premium
  • HDMI 2.1 VRR
  • Low Latency Mode (ALLM)
  • პროცესორი: Quantum Processor 4K
  • ხმის ტექნოლოგია: Dolby Digital Plus
  • დინამიკების რაოდენობა: 2 x 10 W
  • მთლიანი ხმის სიმძლავრე: 20 W
  • HDMI eARC: დიახ
  • ინტერფეისი
  • Display: HDR
  • HDMI: 4 x HDMI 2.1
  • ციფრული გამომავალი S/PDIF: დიახ
  • USB: 2
  • Ethernet (LAN): დიახ
  • AirPlay: დიახ
  • დაკავშირების შესაძლებლობა
  • Bluetooth: დიახ
  • Wi-Fi: 802.11ac (Wi-Fi 5)
  • ოპერაციული სისტემა: Samsung Tizen
  • ფიზიკური მახასიათებლები
  • ზომა სადგამით: 1451.7 x 900.4 x 285.6 მმ
  • ზომა სადგამის გარეშე: 1451.7 x 831.8 x 25.7 მმ
  • წონა სადგამით: 24.3 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 31.3 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 65" 165.1 (სმ)