ქულერი 2E 2E-AC120ZP-RGB, 120mm, 2000RPM, Cooler, Black
Regular price 31.00 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 122917
  • მწარმოებლის კოდი: 2E-AC120ZP-RGB
  • მწარმოებელი: 2E
  • რაოდენობა: 5+ ერთეული
  • გარანტია: 12 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 31.00 ₾
  • ბრენდი: 2E
  • მოდელი: 2E-AC120ZP-RGB
  • პროდუქტის ტიპი: ქულერი
  • დანიშნულება: პროცესორისთვის
  • რადიატორის მასალა: ალუმინი
  • პროცესორის თავსებადობა: LGA 775/115X/1200/1700
  • FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5
  • ვენტილატორის დიამეტრი: 120 მმ
  • საკისრის ტიპი: ჰიდრავლიკური
  • მაქსიმალური ბრუნი: 900 -2000±10% rpm
  • ჰაერის ნაკადი: 13.42 CFM - 49±10% CFM
  • მაქსიმალური TDP: 95 W
  • განათება: RGB
  • ნომინალური ძაბვა: 12 V
  • საწყისი ძაბვა: 0,45 V
  • სტატიკური წნევა: 0,3-1,5±10% მმ/H2O
  • ხმაურის დონე: 17.5 dB -3 3.8 dB
  • კონექტორი: 4-პინი
  • ზომები: 120 x 120 x 68 მმ
  • წონა: 298 გ
  • ფერი: შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %