სერვერი HPE ProLiant ML350 Gen9 E5-2623v4 / 1x8GB PC4-2400T-R / No HDD /B140i up to 8 Hot plug LFF 3.5" / 1x500W Flex Slot Platinum hot plug
Regular price 6 235.00 ₾
განვადებით თვეში 259₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 21925
  • მწარმოებელი: HP
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
HP
Regular price 6 235.00 ₾
Server HPE ProLiant ML350 Gen9 E5-2609v4 2P 8GB-R B140i 8LFF 500W PS Entry Server (835262-B21)
processor (1) Intel® Xeon® E5-2609v4 (1.7GHz / 8-core / 20MB / 85W) Processor
processor cache 20MB (1x20MB) L3
8GB memory (1x8GB Registered DIMMs, 2400 MHz, operate at 1866 MHz with Intel® Xeon® E5-2609v4)
HPE Embedded 1Gb Ethernet 4-port 331i Adapter
RAID controller HPE Dynamic Smart Array B140i
disk subsystem up to 8 (16/24) Hot plug LFF 3.5 "SAS / SATA HDD / SSD
Hard disk drives None ship standard
optical drive optional
power supply (1) HPE 500W Flex Slot Platinum Power Supply
form factor Tower. Height: 18.27 "(464mm); Width: 8.62" (219mm); Depth: 30.28 "(769mm)