ნოუთბუქი HP 15-BS525UR (2GH53EA)
Regular price 1 689.00 ₾
განვადებით თვეში 70₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 22602
  • მწარმოებლის კოდი: 2GH53EA
  • მწარმოებელი: HP
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
HP
Regular price 1 689.00 ₾
ეკრანი
• დიაგონალი: 15.6"
• გაფართოება: FHD (1920x1080)
• ეკრანის ტიპი: LED
• ეკრანის ზედაპირი: anti-glare
პროცესორი
• პროცესორის მოდელი: Intel Core I3-6006U
• ბირთვების რაოდენობა: 2
• ნაკადების რაოდენობა: 4
• სიხშირე: 2.0 GHz
• ქეშ მეხსიერება: 3 MB
• ქენოლოგიური პროცესი: 14 nm
• ენერგომოთხოვნილება: 15 W
ოპერატიული მეხსიერება
• მეხსიერების მოცულობა: 4 GB
• მეხსიერების ტიპი: DDR4
• ოპერატიული მეხსიერების სიხშირე: 2133 MHz
მყარი დისკი
• ტიპი: HDD
• მოცულობა: 500 GB
ვიდეოდაფა
• ვიდეოდაფის ტიპი: დისკრეტული
• მწარმოებელი: AMD
• მოდელი: Radeon 520
• მეხსიერების მოცულობა: 2 GB
• მეხსიერების ტიპი: DDR3
დისკწამყვანი
• ტიპი: DVD±RW
პროგრამული უზრუნველყოფა
• ოპერაციული სისტემა: ოპერაციული სისტემის გარეშე
ქსელი
• Wi-Fi: 802.11b/g/n
• Bluetooth: 4.0
• LAN: 10/100/1000 Mbit/s
პორტები
• 1 x HDMI
• 1 x USB 2.0
• 2 x USB 3.1 Gen 1 (Data transfer only)
• 1 x RJ-45
• 1 x ყურსასმენის და მიკროფონის კომბინირებული პორტი
• ქარდრიდერი: SD
აუდიო სისტემა
• მიკროფონი: კი
ვებკამერა
• ვებკამერა: კი
შეყვანის მოწყობილობები
• კლავიატურა: ღილაკებიანი, ციფრული ბლოკით
• მიმანიშნებელი ხელსაწყო: სენსორული პანელი
ელემენტის პარამეტრები
• აკუმულატორის ტიპი: Li-Ion
• აკუმულატორის მოცულობა: 41 WHr
კომპლექტაცია
• კვების კაბელი
ფიზიკური პარამეტრები
• ზომა: 380x253.8x23.8 მმ
• წონა: 2.1 კგ
• ფერი: შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-6 %
-29 %
-61 %