|
|

| გამოშვების წელი | 2017 |
| ოპერაციული სისტემა | iOS v11 |
| ეკრანის ზომა | 4.7" |
| ეკრანის რეზოლუცია | 1334 x 750 |
| ეკრანის ტექნოლოგია | IPS |
| ოპერატიული მეხსიერება | 2GB - მდე |
| შიდა მეხსიერება | 64 GB |
| ძირითადი კამერა | 12 MP |
| სელფის კამერა | 7 MP |
| SIM ბარათების რაოდენობა | 1 |
| დამტენი პორტი | lightning |
| უსადენო დატენვა | კი |
| NFC | კი |
| ელემენტის მოცულობა | 1 821 mAh |
| ფერი | ვერცხლისფერი |