POWER SUPPLY THERMALTAKE TOUGHPOWERGRAND MODULAR 1200W ATX 2.3A-PFC1 FAN 140MM PLUS GOLD TPG-1200MPCEU
Regular price 726.04 ₾
განვადებით თვეში 30₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 2696
  • მწარმოებლის კოდი: TPG-1200MPCEU
  • მწარმოებელი: Thermaltake
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 726.04 ₾
◦ გაგრილების სისტემა: 1 x ვენტილატორი (140მმ, 1900ბრ/წმ)
◦ რესურსი (MTBF): 120 000 სთ (მინიმუმი)
◦ სიმძლავრე არხების მიხედვით (+3.3V, +5V): 180 W
◦ -12V: 0.8A
◦ Hold Up-ის დრო: 16 მწ
◦ ფერი: შავი
◦ სიმძლავრე არხების მიხედვით (-12V): 9.6 W
◦ ეფექტურობა: 88-93 %
◦ +12V1: 40A
◦ დედა დაფის კვება: 1 x 24-pin
◦ +12V2: 85A
◦ მოხსნადი კვების კაბელები (Modular)
◦ SATA (5-pin): 12
◦ SLI სტანდარტი
◦ Floppy (FDD 4-pin): 1
◦ Power Good სიგნალი: 100-500 მწ
◦ ზომა: 180x150x86 მმ
◦ შემავალი სიხშირის დიაპაზონი: 50-60 Hz
◦ +5V: 25A
◦ სიმძლავრე არხების მიხედვით (+12V1, +12V2): 1200 W
◦ +5V Standby: 6A
◦ პროცესორის კვება: 1 x 4+4-pin, 1 x 8-pin
◦ PFC (Power Factor Correction): აქტიური
◦ ვიდეო დაფის კვება (PCI-E): 8 x 6+2-pin
◦ მაქსიმალური სიმძლავრე: 1200 W
◦ 80 PLUS სტანდარტი: Gold
◦ +3.3V: 25A
◦ სტანდარტი: ATX 12V 2.3 / EPS 12V 2.92
◦ CrossFire სტანდარტი
◦ სიმძლავრე არხების მიხედვით (+5V Standby): 30 W
◦ IDE (Peripheral 4-pin): 8
◦ შემავალი მუხტი: 100-240 V
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %