მონიტორი Dell S2716DG/27"(68.47 cm) Black Gaming LED monitor (2560x1440),1ms,144Hz,TN DP HDMI
Regular price 2 457.00 ₾
განვადებით თვეში 102₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 28210
  • მწარმოებლის კოდი: 210-AGUI_GE
  • მწარმოებელი: Dell
  • გარანტია: 36 თვე
  • არ არის მარაგში
Dell S2716DG/27"(68.47 cm) Black Gaming LED monitor (2560x1440),1ms,144Hz,TN,DP,HDMI, war 3Yr
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 2 457.00 ₾
მწარმოებელი: DELL
მონიტორი
დიაგონალი: 27"
გაფართოება: 2560x1440
ეკრანის ზედაპირი: მქრქალი
მატრიცის ტიპი: TN
მატრიცის რეაგირების დრო: 1 მწ
Refresh rate: 144 Hz
სიკაშკაშე: 350 cd/m2
ხედვის კუთხე: 170 x 160
პორტები
HDMI: კი
DisplayPort: კი
USB: კი
ფიზიკური პარამეტრები
წონა : 7.1 კგ
ზომა: 24.1 in x 2.2 in x 14.3 in (სადგამით)
ფერი: შავი
გარანტია: 3 წელი
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა TN
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-23 %
-38 %