ტელევიზორი Samsung UE75DU7100UXRU, 75", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 2 668.73 ₾
განვადებით თვეში 111₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 345075
  • მწარმოებლის კოდი: UE75DU7100UXRU/PROMO
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 2 668.73 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: UE75DU7100UXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 75"
  • რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K)
  • ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
  • განათება: LED
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • 10-ბიტის მხარდაჭერა : დიახ
  • HDR მხარდაჭერა: HDR 10+
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი: Mega Contrast
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • დაბნელების ტიპი: UHD Dimming
  • ფილმის რეჟიმი: დიახ
  • პროცესორის მოდელი: Crystal Processor 4K
  • ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
  • Dolby Digital: დიახ
  • სტერეო ხმა: დიახ
  • სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2
  • ანალოგური ტუნერი: დიახ
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • Smart TV: დიახ
  • ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
  • სმარტ ჰაბი: დიახ
  • აპლიკაციები: დიახ
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 3
  • USB: 1
  • RJ-45 (LAN): 1
  • HDMI-CEC: დიახ
  • RF (ანტენა): 1
  • RF (სატელიტის): 1
  • CI სლოტი: 1
  • ვიდეო: დიახ
  • აუდიო: დიახ
  • ფოტო: დიახ
  • ეკო სენსორი: დიახ
  • დისტანციური მართვა: TM1240A
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 400 x 400
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 180 W
  • ზომები სადგამთან ერთად: 100.93 x 167.75 x 32.41 სმ
  • წონა სადგამით: 26 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 75" 190.5 (სმ)