ნოუთბუქი MSI 9S7-14J112-1222 Modern 14, 14", i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, Integrated, Black
Regular price 1 823.57 ₾
განვადებით თვეში 75₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 349313
  • მწარმოებლის კოდი: 9S7-14J112-1222
  • მწარმოებელი: MSI
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
MSI
Regular price 1 823.57 ₾
  • მოდელი: 9S7-14J112-1222
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • ეკრანის ზომა: 14"
  • რეზოლუცია: 1920 x 1080
  • ეკრანის/პანელის ტიპი: IPS
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • პროცესორის/ჩიპსეტის ტიპი: Intel Core i5
  • პროცესორის მოდელი:1235U
  • ბირთვების რაოდენობა: 10
  • პროცესორის მაქსიმალური სიჩქარე : 4.40 GHz
  • RAM მოცულობა: 16 GB
  • SSD მოცულობა: 512 GB
  • ვებ-კამერა: დიახ
  • სპიკერის სიმძლავრე: 2x 2W
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • ელემენტის აღწერა: 3-Cell, 39.3/53.8 Battery (Whr)
  • ფერი: შავი
  • წონა: 1.4 კგ
გაფართოება 1920 x 1080
სენსორული ეკრანი არა
პროცესორი Intel Core i5
ოპერატიული მეხსიერება 16 GB
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 512GB
ვიდეო დაფის მოცულობა ინტეგრირებული
ოპერაციული სისტემა FreeDOS
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-47 %
-6 %
-61 %