ნოუთბუქი MSI 9S7-14J111-1224 Modern, 14", i7-1355U, 16GB, 1TB SSD, Integrated, Silver
Regular price 2 544.76 ₾
განვადებით თვეში 106₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 349611
  • მწარმოებლის კოდი: 9S7-14J111-1224
  • მწარმოებელი: MSI
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
დაკავშირებული პროდუქტები
MSI
Regular price 2 544.76 ₾
  • მოდელი: 9S7-14J111-1224
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • სერია: Modern 14
  • ტიპი: ბიზნეს კლასის/პროფესიონალური ნოუთბუქი
  • ეკრანი
  • დიაგონალი: 14"
  • გარჩევადობა: 1920x1080
  • ეკრანის ტიპი: IPS
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • პროცესორი
  • პროცესორის მწარმოებელი: Intel
  • პროცესორის ტიპი: Intel Core i7
  • პროცესორი: 1355U
  • ბირთვების რაოდენობა: 10
  • პროცესორის ნაკადი: 12
  • პროცესორის სიჩქარე: 3.7 GHz
  • პროცესორის მაქსიმალური სიჩქარე: 5 GHz
  • გრაფიკული პროცესორი: Intel Iris Xe Graphics
  • ქეშ-მეხსიერება: 12MB SmartCache
  • მეხსიერება
  • RAM მოცულობა: 16 GB
  • RAM მეხსიერების ტიპი: DDR4
  • RAM მეხსიერების სიჩქარე: 3200 MHz
  • მყარი დისკი/SSD
  • SSD ინტერფეისი: PCIe
  • SSD მოცულობა: 1000 GB
  • ვებ-კამერა
  • ვებ-კამერა: დიახ
  • ვებ-კამერის გარჩევადობა: 30fps@720p
  • სპიკერის სიმძლავრე: 2x 2W
  • დაკავშირების შესაძლებლობა
  • Wi-Fi: 802.11 ax Wi-Fi 6
  • Bluetooth: 5.2
  • ელემენტი
  • ელემენტის აღწერა: 3-Cell, 39.3/53.8 Battery (Whr)
  • ოპერაციული სისტემა: Free Dos
  • წონა: 1.4 კგ
  • ფერი: ვერცხლისფერი
გაფართოება 1920 x 1080
სენსორული ეკრანი არა
პროცესორი Intel Core i7
ოპერატიული მეხსიერება 16 GB
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 1TB
ვიდეო დაფის მოცულობა ინტეგრირებული
ოპერაციული სისტემა FreeDOS
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-29 %
-61 %