ტელევიზორი Samsung QE50Q7FAAUXRU QLed, 50", 4K UHD, Smart TV, HDMI, USB, Lan, BT, WIFI, Black
იჩქარე რაოდენობა იწურება
Regular price 1 378.85 ₾
განვადებით თვეში 57₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 362591
  • მწარმოებლის კოდი: QE50Q7FAAUXRU
  • მწარმოებელი: Samsung
  • რაოდენობა: 1 ერთეული
  • გარანტია: 24 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
Regular price 1 378.85 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE50Q7FAAUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 50"
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
  • პიქსელი თითოეულ ინჩზე: 89
  • პანელის ტიპი: VA
  • ეკრანის ფორმატი: 16:9
  • განათება: DUAL LED
  • ტიპი: QLED TV
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • ფერის სიღრმე: 10 bit (8 bit + FRC)
  • DCI-P3 ფერთა დიაპაზონი: 100%
  • HDR მხარდაჭერა: HDR 10+
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • Extended Dynamic Range: Quantum HDR
  • დაბნელების ტიპი: Supreme UHD Dimming
  • სათამაშო რეჟიმი: დიახ
  • სმარტი: დიახ
  • მოდელი: Q4 AI
  • ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
  • სპიკერების რაოდენობა: 2
  • სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2
  • ანალოგური ტუნერი: დიახ
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
  • აპლიკაციები: დიახ
  • ინტერფეისი:
  • 3x HDMI
  • 1x USB
  • 1x RJ-45 (LAN)
  • ოპტიკური აუდიო: 1x
  • RF (ანტენა): 1x
  • CI სლოტი: 1x
  • დაკავშირება:
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  • Bluetooth 5.3
  • დისტანციური მართვა: TM2560E
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 200 x 200
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • ზომები სადგამთან ერთად: 64.9x112.03x23.7 სმ
  • ზომები სადგამის გარეშე: 64.7x112.03x6 სმ
  • წონა სადგამით: 9.5 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 50" 127 (სმ)