ტელევიზორი Samsung QE43Q7FAAUXRU QLed, 43", 4K UHD, Smart TV, HDMI, USB, Lan, BT, WIFI, Black
Regular price 1 042.84 ₾
განვადებით თვეში 43₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 362594
  • მწარმოებლის კოდი: QE43Q7FAAUXRU
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 1 042.84 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: QE43Q7FAAUXRU
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 43"
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
  • პიქსელი თითოეულ ინჩზე: 103
  • პანელის ტიპი: VA
  • ეკრანის ფორმატი: 16:9
  • განათება: DUAL LED
  • ტიპი: QLED TV
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • ფერის სიღრმე: 10 bit (8 bit + FRC)
  • DCI-P3 ფერთა დიაპაზონი: 100%
  • HDR მხარდაჭერა: HDR 10+
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • Extended Dynamic Range: Quantum HDR
  • დაბნელების ტიპი: Supreme UHD Dimming
  • სათამაშო რეჟიმი: დიახ
  • სმარტი: დიახ
  • მოდელი: Q4 AI
  • ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
  • სპიკერების რაოდენობა: 2
  • სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2
  • ანალოგური ტუნერი: დიახ
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
  • აპლიკაციები: დიახ
  • ინტერფეისი:
  • 3x HDMI
  • 1x USB
  • 1x RJ-45 (LAN)
  • ოპტიკური აუდიო: 1x
  • RF (ანტენა): 1x
  • CI სლოტი: 1x
  • დაკავშირება:
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  • Bluetooth 5.3
  • დისტანციური მართვა: TM2560E
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 200 x 200
  • ოპერაციული სისტემა: Tizen
  • ზომები სადგამთან ერთად: 60.97x96.75x19.1 სმ
  • ზომები სადგამის გარეშე: 56.14x96.75x5.97 სმ
  • წონა სადგამით: 7.1 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 43" 109.22 (სმ)