ტელევიზორი LG 65QNED86A6A.AMCN 4K QNED Evo, 65", 4K UHD, Smart TV, USB, HDMI, BT, WIFI, Black
იჩქარე რაოდენობა იწურება
Regular price 3 388.87 ₾
განვადებით თვეში 141₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 362820
  • მწარმოებლის კოდი: 65QNED86A6A.AMCN
  • მწარმოებელი: LG
  • რაოდენობა: 2 ერთეული
  • გარანტია: 24 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
ეკრანის ზომა
65" 165.1 (სმ)
55" 139.7 (სმ)
LG
Regular price 3 388.87 ₾
  • მოდელი: 65QNED86A6A.AMCN
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • 4K QNED
  • Smart TV: დიახ
  • დისტანციური მართვა: დიახ
  • ეკრანის ზომა: 65"
  • რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
  • ეკრანის/პანელის ტიპი: 4K QNED MiniLED
  • განათება: Mini LED
  • VRR (Variable Refresh Rate): 144Hz
  • განახლების სიხშირე: 120 Hz
  • HDR მხარდაჭერა: HDR10 / HLG
  • HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
  • გამოსახულების პროცესორი: α8 AI Processor 4K Gen2
  • სათამაშო რეჟიმი: დიახ
  • ფილმის რეჟიმი: დიახ
  • ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
  • Dolby Digital: დიახ
  • სპიკერების რაოდენობა: 2
  • სპიკერის სიმძლავრე: 20 W
  • ანალოგური ტუნერი: დიახ
  • DVB-C: დიახ
  • DVB-T: დიახ
  • DVB-T2: დიახ
  • DVB-S2: დიახ
  • ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 4
  • USB: 2
  • USB 2.0: დიახ
  • HDMI-CEC: დიახ
  • ოპტიკური აუდიო: დიახ
  • RF (ანტენა): 1
  • RF (სატელიტის შეყვანა): 1
  • Wi-Fi: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • დისტანციური მართვა: დიახ
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 300 x 300
  • ოპერაციული სისტემა: webOS 25
  • ვოლტაჟი: AC 100~240 volts, 50-60 Hz
  • ზომები სადგამთან ერთად: 145.6 x 90.9/86.9 x 28.5 სმ
  • წონა სადგამით: 26.3 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 65" 165.1 (სმ)