ქეისი Spire SPO1537B-500Z-E12 1537, Computer Case, MidT, Micro-ATX, Mini-ITX, 2×USB 2.0, Black
Regular price 90.32 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 363098
  • მწარმოებლის კოდი: SPO1537B-500Z-E12
  • მწარმოებელი: Spire
  • რაოდენობა: 0 ერთეული
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 90.32 ₾
  • ბრენდი: Spire
  • მოდელი: SPO1537B-500Z-E12
  • პროდუქტის ტიპი: ქეისი
  • ქეისის ტიპი: Mid Tower ATX
  • დედა დაფის ტიპი: Micro-ATX / Mini-ITX
  • სთორიჯი დისკის განყოფილება: 1x 3.5 inch, 1x 5.25 inch, 2x 2.5 inch
  • ქულერის მხარდაჭერა: Side: 1 x 12cm cooling fan space (optional), Rear: 1x8cm fan (optional), Front: 120mm*1 (Optional)
  • ინტერფეისი: 2x USB2.0, Audio connections
  • კვების ბლოკი: 500W
  • ზომები: 370×170×355mm
  • წონა: 3.65 კგ
  • ფერი: შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %