ქულერი 2E 2E-ACF120XB-ARGB, 120mm, 1200rpm, Case Fan, Black
Regular price 14.00 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 366660
  • მწარმოებლის კოდი: 2E-ACF120XB-ARGB
  • მწარმოებელი: 2E
  • რაოდენობა: 5+ ერთეული
  • გარანტია: 12 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
ფერი
შავი
თეთრი
Regular price 14.00 ₾
  • ბრენდი: 2E
  • მოდელი: 2E-ACF120XB-ARGB
  • პროდუქტის ტიპი: ქულერი
  • ვენტილატორები: 1 ცალი
  • ვენტილატორის დიამეტრი: 120 მმ
  • საკისრის ტიპი: ჰიდრავლიკური
  • მაქსიმალური სიჩქარე, ბრუნი/წთ: 1200±10%
  • მაქს. ჰაერის ნაკადი: 30.71 CFM
  • MTBF: 30 ათასი საათი
  • უკანა განათება: დიახ, ARGB
  • ნომინალური ძაბვა: 12 V
  • საწყისი ძაბვა: 6 V
  • ნომინალური დენი:
  • 0.15 A ±20% (ვენტილატორი)
  • 0.7 A (LED)
  • სტატიკური წნევა: 0.66 mm/H2O
  • პირების რაოდენობა: 9 ცალი
  • ხმაურის დონე: 20.4 dB
  • ენერგიის მოხმარება: 5.4 W
  • მავთულის სიგრძე: 500 მმ (სადენების გარეშე)
  • ანტივიბრაციული ბალიშების მასალა: EVA
  • სოკეტი: 3-პინიანი ვენტილატორი + +5B 3-პინიანი (AURA) LED
  • ზომები: 120 x 120 x 25
  • წონა: 130 გ
  • ფერი: შავი
სოკეტი სხვა
ზომა 120 mm
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %