კვების ბლოკი Thermaltake PS-TPD-1050FNFAPE-3 Toughpower PF1, 1050W, 80 PLUS Platinum, Power Supply, Black
Regular price 825.80 ₾
განვადებით თვეში 34₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 366679
  • მწარმოებლის კოდი: PS-TPD-1050FNFAPE-3
  • მწარმოებელი: Thermaltake
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
სიმძლავრე
1050W
1200W
Regular price 825.80 ₾
  • ბრენდი: Thermaltake
  • მოდელი: PS-TPD-1050FNFAPE-3
  • პროდუქტის ტიპი: კვების ბლოკი
  • სიმძლავრე: 1050W
  • PFC: აქტიური PFC
  • შემავალი დენი: 15A
  • შემავალი სიხშირის დიაპაზონი: 50 - 60Hz
  • შემავალი ძაბვა: 100 - 240Vac
  • სამუშაო ტემპერატურა: 0°C-დან + 40°C-მდე
  • ეფექტურობა
  • შეესაბამება 80 PLUS Platinum-ს
  • PCI-E 6+2 პინიანი: 5
  • PCIe 12+4 პინიანი: 1
  • ზომები (სიგანე / სიმაღლე / სიღრმე): 140 მმ(სიგანე)x86 მმ(სიმაღლე)x150 მმ(სიღრმე)
  • ფერი: შავი
80 PLUS ეფექტურობა Platinum
ფერი შავი
სიმძლავრე 1050W
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
-18 %