ტელევიზორი 2E 2E-50A77Q, 50", Smart TV, 4K UHD, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
Regular price 799.00 ₾
Sale price 899.00 ₾
განვადებით თვეში 33₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 369060
  • მწარმოებლის კოდი: 2E-50A77Q
  • მწარმოებელი: 2E
  • რაოდენობა: 5+ ერთეული
  • გარანტია: 24 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
ეკრანის ზომა
50" 127 (სმ)
65" 165.1 (სმ) 55" 139.7 (სმ) 43" 109.22 (სმ)
Regular price 799.00 ₾
Sale price 899.00 ₾
  • ბრენდი: 2E
  • მოდელი: 2E-50A77Q
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • გარჩევადობა: 3,840 × 2,160 (4K)
  • ეკრანის ტიპი: QLED
  • ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
  • სიკაშკაშე: 350 cd/m²
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • SmartTV: დიახ
  • Google TV: 3.0
  • ოპერატიული მეხსიერება: 2 GB
  • მუდმივი მეხსიერება: 16 GB
  • მხარდაჭერილი ფორმატები: DivX, XviD, JPEG, MP3, AVI, WMA, H.264, H.265
  • ტიუნერები ATV:100, DTV:800
  • უსადენო კავშირი
  • Wi-Fi და Bluetooth
  • დინამიკის სიმძლავრე: 20 W
  • ინტერფეისები:
  • 2 × USB
  • 3 × HDMI
  • S/PDIF
  • 3.5 მმ
  • PCMCIA (CI+) სლოტი
  • LAN
  • VESA სამაგრი: 200 × 200 მმ
  • წონა: 10 კგ
  • ზომები (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე) სადგამით: 1119 x 707 x 204
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა 50" 127 (სმ)