ინტერაქტიული ეკრანი, სმარტ ეკრანი Fitouch TVI65H8A 65 inch Brightness 350cd/㎡ RJ45 Resolution 3840 Lifetime 50000 hours
ფასი შეთანხმებით
განვადებით თვეში 268₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 39061
  • მწარმოებლის კოდი: TVI65H8A
  • მწარმოებელი: Fitouch
  • გარანტია: 36 თვე
  • არ არის მარაგში
SMARTBOARDS (WHITEBOARDS)ს ინტერაქტიული ეკრანი, სმარტ ეკრანი Fitouch TVI65H8A 65 inch Brightness 350cd/㎡ RJ45 Resolution 3840 Lifetime 50000 hours ყველაზე დიდი არჩევანი ინტერნეტ მაღაზია allmarket.ge_ზე, შეიძინეთ და მიიღეთ ადგილზე უფასოდ მთელი საქართველოს მასშტაბით.
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 6 450.00 ₾
  • Model Name:  Fitouch TVI65H8A
  • Diagonal Size: 65 inch
  • Effective Display Area: 1440.3(H) x 817.9(V)
  • Display Ratio:  16:9
  • Brightness:  350cd/㎡
  • Contrast Ratio: 4000:1
  • Backlight Type: DLED
  • Viewing Angle: 178°(V)/178°(H)
  • Resolution: 3840(H) X 2160(V)
  • Audio Output Power:  2X15W
  • USB 2.0:  3
  • RJ45:  1
  • HDMI 2.0:  3+1 (OPS)
  • DP 1.2a:  1
  • VGA:  1
  • VGA Audio:  1
  • LINE in:   1
  • RS232:   1
  • USB TOUCH:  2
  • Earphone:  1
  • Android Frequency:  Cortex A53*4 1.5GHz
  • System Version:  Android 6.0
  • Memory: 2G (1G build in+0.5G*2)Bytes DDR3 2133MHZ
  • FLASH:  32GBytes EMMC5.1 nand flash
  • 2.4GWIFI:  Wifi*1
  • 5GWIFI:   Wifi*2+Bluetooth*1
  • USB2.0(And & Win):  1
  • USB3.0(PC): 1
  • Front button:  Power Button
  • PC Option: H110 Mainboard
  • Power consumption:  ≤250W
  • Standby consumption:  ≤0.5W
  • Lifetime:  50000 hours
  • Power supply:  100-240V, 50/60Hz
  • Demission: 1524*913*104mm
  • Net Weight: 49Kg
  • Gross Weight: 60Kg
  • Package size:  1652*1095*230mm
  • Touch Technology:  Multiple Infrared Scanning technology
  • Touch Type: 10/20 Points
  • Drive Mode: HID Free Drive
  • Writing surface material: 4MM physical tempered anti-glare glass
  • Touch Screen sensitive: Finger,writing pen,hand with glove and other non-transparent object
  • Response speed: Click:2.5ms, Continue:1ms
  • Cursor speed: Up to 300 Point/sec
  • Coordinate Output:  32768(W)×32768(D)
  • Positioning Accuracy:  ≤±1mm
  • Anti-Interference:  Incandescent lamp (220V, 100W), vertical distance 350mm aboveThe illumination intensity of the sun is up to 90000Lux
  • Calibration:  Free calibration (Support calibration by WIN7 built-in program or by manufacturer)
  • Touch time: Over 60million times at the same point
  • Operating Voltage: USB  5.0V power supply
  • Operating system: Windows,Linux,Android,MAC
  • Detection Function: Support software to debug
  • Remote upgrade: support
  • Wall-mount rack:  1 pc
  • Magnet Pen:  2 pcs
  • User Manual:  1 pc
  • Warranty card:  1 pc
  • Power cable (3m)  1 pc
  • Remote control:  1 pc
Fitouch TVI65H8A Brochure
ეკრანის ზომა 65''
გაფართოება 3840x2160 UHD 4K
Android კი
ფერი ნაცრისფერი
უსადენო გადაცემის სისტემა კი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-8 %