|
|

| გამოშვების წელი | 2020 |
| ოპერაციული სისტემა | iOS 13 |
| ეკრანის ზომა | 4.7'' |
| ეკრანის რეზოლუცია | 750 x 1334 |
| ეკრანის ტექნოლოგია | IPS |
| ოპერატიული მეხსიერება | 3GB |
| შიდა მეხსიერება | 128 GB |
| ძირითადი კამერა | 12 MP |
| სელფის კამერა | 7 MP |
| SIM ბარათების რაოდენობა | 1 |
| დამტენი პორტი | lightning |
| უსადენო დატენვა | კი |
| NFC | კი |
| ელემენტის მოცულობა | 1 821 mAh |
| ფერი | შავი |