უწყვეტი კვების წყარო ARTRONIC 8697417526227 Beta 6kVA, ONLINE, 6000VA/4800W, UPS, Black
Regular price 3 979.52 ₾
განვადებით თვეში 165₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 51360
  • მწარმოებელი: ARTRONIC
  • რაოდენობა: 5 ერთეული
  • გარანტია: 12 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
ARTRONIC Beta 6kVA ONLINE UPS 4800W Batteries 16 pc 12V/9A , Backup Time (half load) 9 MIN , USB COMMUNICATION RJ 45-RS232 port, 1y warr-6month on batterys + usb cable
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 3 979.52 ₾
  • მახასიათებლები
  • ტიპი : On-Line
  • გამომავალი სიმძლავრე: 6000 VA / 4800 W
  • გამომავალი შესაერთებლის სტანდარტი : ევროპული
  • მინიმალური ძაბვა: 110 V
  • მაქსიმალური ძაბვა: 300 V
  • სიხშირე: 46-54 Hz (50Hz) / 56-64 Hz (60Hz)
  • გარემო პარამეტრების სამუშაო დიაპაზონი: 0 - 50 °C
  • ფარდობითი ტენიანობის სამუშაო დიაპაზონი: <95% (კონდენსაციის გარეშე)
  • მოწყობილობის ზედაპირიდან 1 მ დაშორებით აკუსტიკური ხმაურის დონე: 55 dBA
  • ელემენტი
  • ელემენტების რაოდენობა: 16
  • უწყვეტი დენის ძაბვა 12 V
  • ელემენტების საერთო მოცულობა: 9 Ah
  • დატენვის დრო: 9 სთ (ნომინალური მოცულობის 90%-მდე)