მონიტორი SAMSUNG LS27R350FHIXCI 27" FHD IPS, 5MS 75Hz Dark Gray
Regular price 700.00 ₾
განვადებით თვეში 29₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 64859
  • მწარმოებლის კოდი: LS27R350FHIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 700.00 ₾
  • Brand: SAMSUNG
  • Model: LS27R350FHIXCI
  • Screen:
  • Screen size (inches): 27.0
  • Screen size (cm): 68.6
  • Screen size (class): 27
  • Flat / Curved: Flat
  • Active Display Size (H x V) (mm): 597.89 mm x 336.31 mm
  • Screen aspect ratio: 16: 9
  • Panel type: IPS
  • Brightness (Typical): 250cd / ㎡
  • Peak Brightness (Typical): N / A
  • Brightness (minimum value): 200 cd / m2
  • Static contrast: 1000: 1 (typical)
  • Dynamic contrast: Mega
  • Resolution: 1920 x 1080
  • Response time: 5 (GTG) ms
  • Viewing Angle (H / V): 178 ° / 178 °
  • Supported colors: 16.7 million colors
  • Color gamut (NTSC 1976): 72%
  • Image refresh rate: 75 Hz
  • General features:
  • Samsung MagicBright technology: Yes
  • Eco Saving Plus support: Yes
  • Eye Saver Mode: Yes
  • Screen Flicker Compensation (Flicker Free): Yes
  • Game Mode: Yes
  • Image size: Yes
  • Windows certification: Windows 10
  • FreeSync support: Yes
  • Interface:
  • Wireless display: Not
  • D-Sub: 1 EA
  • DVI: Not
  • Dual Link DVI: Not
  • Display port: Not
  • Display Port version: Not
  • Display Port Out: Not
  • Display Port Out version: Not
  • Mini Display Port: Not
  • HDMI connector: 1 PC
  • HDMI version: 1.4
  • Audio input: Not
  • Headphone jack: Not
  • USB ports: Not
  • USB Hub version: Not
  • USB-C: Not
  • USB-C Charging Power: Not
  • Sound:
  • Loudspeakers: Not
  • Supports soundbar connection via USB port: Not
  • Working conditions:
  • Temperature: 10 ~ 40 ℃
  • Humidity: 10 ~ 80%, (no condensation)
  • Calibration:
  • Backlight uniformity: ≥ 75%
  • Design:
  • Color:DARK BLUE GRAY
  • Stand type: Simple
  • Incline: -2.0 ° (± 2.0 °) ~ 22.0 ° (± 2.0 °)
  • Wall mount: 75 x 75:
  • Eco
  • Recyclable plastic content: Not
  • power usage:
  • Source of power: ~ 100 ~ 240V
  • Power consumption (max.): 25 watts
  • Power consumption: 22.0W
  • Power consumption based on DPMS (Power Save Management System): <0.3W
  • Power Consumption (Off Mode): <0.3W
  • A type: External network adapter
  • Dimensions (edit):
  • Dimensions with stand (WxHxD): 611.7 x 463.0 x 250.5 mm
  • Dimensions without stand (WxHxD): 611.7 x 359.9 x 51.3 mm
  • Package Dimensions (W x H x D): 715.0 x 455.0 x 190.0 mm
  • Weight (g):
  • Weight with stand: 4.5 kg
  • Weight without stand: 3.5 kg
  • Shipping weight: 6.0 kg
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა IPS
ეკრანის გაფართოება 1920х1080 FHD
DisplayPort არა
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) კი
მონიტორის კლასი ბიზნესისთვის
ფერი ნაცრისფერი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-38 %
-23 %