მონიტორი Samsung C32G54TQWI 32" Odyssey G5 Curved Gaming Monitor, 144 Hz HDMI, DisplayPort Black
Regular price 927.00 ₾
განვადებით თვეში 38₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 69988
  • მწარმოებლის კოდი: LC32G54TQWIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 927.00 ₾
  • Brand: Samsung
  • Model: C32G54TQWI
  • Type: Curved Gaming Monitor
  • Display:
  • Screen Size: 32''
  • Screen Resolution: 2560 x 1440
  • Screen/Panel Type: VA
  • Screen Format: 16 : 9
  • Backlighting: LED
  • Screen Surface: Anti-glare
  • Brightness: 250 cd/m²
  • Refresh Rate: 144 Hz
  • Viewing Angle: 178º / 178º
  • Screen Curvature: 1000R
  • Number Of Colors: 16.7M
  • HDR Support: HDR10
  • Static contrast ratio: 2500:1
  • Dynamic contrast ratio: Mega Contrast
  • Response Time (GTG): 1 ms
  • Flicker Free Technology: Yes
  • FreeSync: Yes
  • Game Mode: Yes
  • Eye Saver Mode: Yes
  • Sound Specifications:
  • Built-in Speakers: No
  • Interface:
  • HDMI: 1
  • DisplayPort: 1
  • 3.5mm Audio Jack: 1
  • Ergonomics:
  • Tilt: -2° / +15°
  • Wall Mount:
  • Wall Mounting: VESA 75 x 75
  • Power:
  • Power Consumption (max.): 50 W
  • Dimensions with stand (W x H x D): 710.1 x 533.6 x 272.6 mm
  • Dimensions Without Stand (W x H x D): 710.1 x 439.4 x 135.9 mm
  • Weight With Stand: 5.7 kg
  • Weight Without Stand: 5.3 kg
  • Color: Black
დიაგონალი (inch) 32"
მატრიცა VA
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-42 %
-23 %
-53 %