უწყვეტი კვების წყარო FSP CH-1103RS Champ, 3000VA/2700W, USB, RS-232, UPS, Black
Regular price 2 113.83 ₾
განვადებით თვეში 88₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 70429
  • მწარმოებლის კოდი: PPF27A1105
  • მწარმოებელი: FSP
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
FSP
Regular price 2 113.83 ₾
  • Brand: FSP
  • Model: PPF27A1105
  • Basic:
  • Device type: double conversion
  • Type of installation: classic (tower)
  • rack mount:
  • Operating time at full load: 3 min
  • Operating time at half load: 9 min
  • Exit:
  • Input voltage range: 180-280 V
  • Input frequency, Hz: 40-70
  • Entrance:
  • Output voltage:
  • 220 V
  • 230 V
  • 240 V
  • 208 B
  • Max. output power: 3000 VA
  • Effective power output: 2700 W.
  • Battery:
  • Batteries installed: 6 pcs x 12B 9Ah
  • Full charge time: 4 min 90%
  • Additionally:
  • Interface: USB
  • RS-232
  • optional SNMP adapter
  • PZ: Windows / 2000/2003 / XP / Vista / 2008/7/8, Linux, Unix
  • Mac
  • Additionally: microprocessor control
  • ECO mode
  • Physical:
  • Display: Yes
  • Weight: 29.3 kg
  • Packaging parameters
  • Width: 600 mm
  • Height: 250 mm
  • Length: 760 mm