მონიტორი Xiaomi XMMNT27HQ Mi Gaming Monitor 27" IPS 2K QHD 165Hz CN 400cd/m2 Black
Regular price 1 373.45 ₾
განვადებით თვეში 57₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 75067
  • მწარმოებლის კოდი: XMMNT27HQ
  • მწარმოებელი: Xiaomi
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 1 373.45 ₾
  • Brand: Xiaomi
  • Model: XMMNT27HQ
  • Screen Size: 27 inches
  • Resolution: 2k 2560×1440
  • Brightness: 400cd/m2 (TYP)
  • Response Time: 1 ms (IMBC), 4ms (GTG)
  • Viewing Angle: 178-degrees
  • Contrast Ratio: 1000:1 (TYP)
  • Color Support: 16.7M
  • Refresh Rate: 165HZ
  • Connectivity: HDMI
  • 1 x HDMI 2.0
  • Display Port: 1 x DP 1.4
  • USB Port(s): 1 x USB IN
  • 1 x USB 3.0
  • Audio Jack: Yes
  • Audio/Video Features
  • Color Temperature Selection: 95% DCI-P3, 100% sRGB
  • Power
  • Type: 35W(TYP)
  • Power Consumption: 75W Max
  • Physical Specification
  • Dimension: 609.44 (L) X 200.00 (W) X 461.25 (H) mm
  • Weight: 6.53KG
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა IPS
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C კი
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-38 %
-23 %