ქეისი 2E 2E-E1801-400 Computer case Alfa MidT, ATX400W, 2 x USB3.0, Metal Perforated Black
Regular price 134.26 ₾
განვადებით თვეში 5₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 81231
  • მწარმოებლის კოდი: 2E-E1801-400
  • მწარმოებელი: 2E
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 134.26 ₾
  • ბრენდი: 2E
  • მოდელი: 2E-E1801-400
  • ქეისის ტიპი: Mid Tower
  • დედაპლატა ტიპი: ATX
  • მინი-ITX
  • კვების ბლოკი
  • შიდა ნაწილი
  • მდებარეობა PS ზედა
  • კუპე 5,25": 2 ც
  • შიდა კუპე 2.5" 3 /3 (4)ც
  • შიდა კუპე 3.5" 2 ცალი (2 (1) ც
  • ხვრელები გაფართოების სლოტებისთვის 7 ც
  • სრული სიმძლავრე: PSU 400 W
  • კვების ბლოკი
  • PSU-ს ნომინალური სიმძლავრე: 200 W
  • დედაპლატის დენის კონექტორი: 24 პინი
  • CPU დენის კონექტორი: 4 პინი
  • გრაფიკული ბარათის დენის კონექტორი: არა
  • პერიფერიული/FDD/SATA კონექტორები: 1/0/3
  • გაგრილება: 1x120 მმ ვენტილატორი
  • გაგრილება და ჰაერის ნაკადი
  • 12 სმ ვენტილატორის საყრდენი: 4 ც
  • 8 სმ ვენტილატორის საყრდენი: 1 ცალი 1x 80 (90)
  • კონექტორები წინა პანელზე
  • USB 3.0 კონექტორები: 2 ც
  • აუდიო (მიკროფონი/ყურსასმენი) HD
  • ღილაკები: Power
  • გადატვირთვა
  • დენის LED
  • HDD LED
  • ზომები მმ-ში (HxWxD) 417.5 x 191 x 355 მმ
  • მასალა: ფოლადი/პლასტმასის
  • ფერი: შავი
  • წონა 3.38 კგ
  • CPU გამაგრილებლის სიმაღლე (მაქს.): 148 მმ
  • მაქსიმალური სიგრძე VGA : 320 მმ
  • პაკეტის ზომები
  • სიგანე: 220 მმ
  • სიმაღლე: 410 მმ
  • სიგრძე: 450 მმ
  • წონა: 4,07 კგ
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
-18 %