|
|

| ოპერაციული სისტემა | Android 11 |
| ეკრანის ზომა | 6.5 inches |
| ეკრანის რეზოლუცია | 720 x 1600 pixels |
| ეკრანის ტექნოლოგია | TFT |
| ოპერატიული მეხსიერება | 3GB |
| შიდა მეხსიერება | 32GB |
| ძირითადი კამერა | 48 MP + 2 MP |
| სელფის კამერა | 5MP |
| SIM ბარათების რაოდენობა | 2 |
| უსადენო დატენვა | არა |
| NFC | არა |
| ელემენტის მოცულობა | 5000 mAh |
| ფერი | ლურჯი |
| გამოშვების წელი | 2021 |