პლანშეტი Lenovo M10 TB-X606X + CASS1103, 10.3", FHD, 2GB, 32GB, LTE, Iron Grey
Regular price 771.72 ₾
განვადებით თვეში 32₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 82742
  • მწარმოებლის კოდი: ZA5V0302RU/1+CASS1103
  • მწარმოებელი: Lenovo
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 771.72 ₾
  • ბრენდი: Lenovo
  • მოდელი: ZA5V0302RU/1
  • ეკრანი
  • დიაგონალი: 10.3"
  • გაფართოება: FHD (1920 x 1200)
  • მატრიცის ტიპი: IPS
  • Multitouch: კი
  • სტანდარტი
  • 4G: LTE
  • SIM ბარათის რაოდენობა: 1
  • SIM ბარათის ტიპი: Nano-SIM
  • პროგრამული უზრუნველყოფა
  • ოპერაციული სისტემა: Android v9.0 (Pie)
  • პროცესორი
  • პროცესორის მწარმოებელი: MediaTek
  • პროცესორის მოდელი: Helio P22T
  • ბირთვების რაოდენობა: 8
  • სიხშირე: 2.3 GHz
  • მეხსიერება
  • ოპერატიული მეხსიერება: 2 GB
  • შიდა მეხსიერების მოცულობა: 32 GB
  • მეხსიერების ბარათის ტიპი: microSD
  • მეხსიერების მაქსიმალური მოცულობა: 256 GB
  • უსადენო კომუნიკაციები
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n/ac
  • Bluetooth: 4.2
  • კამერა
  • ძირითდი კამერა: 8 MP
  • ფრონტალური კამერა: 5 MP
  • ინტერფეისი
  • 1 x 3.5mm jack