მონიტორი AOC CQ27G3SU/BK 27" QHD Gaming Monitor, 2xHDMI, DP, 4xUSB3.2, Black
Regular price 1 307.04 ₾
განვადებით თვეში 54₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 82922
  • მწარმოებლის კოდი: CQ27G3SU/BK
  • მწარმოებელი: AOC
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
AOC
Regular price 1 307.04 ₾
  • მოდელი: CQ27G3SU/BK
  • ეკრანის ზომა (ინჩი): 27
  • ეკრანის ზომა (სმ): 68.6
  • ბრტყელი / მოხრილი: მოხრილი
  • მრუდის რადიუსი: 1000R
  • ეკრანის სიმტკიცე: 3H
  • PANEL TREATMENT: Antiglare (AG)
  • პანელის რეზოლუცია: 2560x1440
  • რეზოლუციის დასახელება: QHD
  • ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
  • პანელის ტიპი: VA
  • სიკაშკაშე NITS-ში: 300
  • განათების ტიპი: WLED
  • განახლების სიხშირე: 165 Hz
  • რეაგირების დრო GTG: 4 ms
  • რეაგირების დრო MPRT: 1 ms
  • დინამიური კონტრასტის თანაფარდობა: 80 მ:1
  • ხედვის კუთხე (CR10); 178/178 წ
  • ჩვენების ფერები: 16,7 მილიონი
  • SYNC TECHNOLOGY (VRR): Freesync Premium
  • ციფრული სიგნალის სიხშირე:
  • ჰორიზონტალური: 30k~230khz (HDMI) 30k~250khz (DP)
  • ვერტიკალური: 48~144hz (HDMI) 48~165hz (DP)
  • COLOR SPACE (SRGB) CIE 1931 %: 118
  • COLOR SPACE (DCI-P3) CIE 1976 %: 89
  • COLOR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1976 %: 96
  • COLOR SPACE (NTSC) CIE 1976 %: 98
  • FLICKER-FREE: დიახ
  • BLUE LIGHT TECHNOLOGY: Low Blue Light
  • მოსახსნელი სადგამი: დიახ
  • დინამიკები: დიახ
  • დინამიკის სიმძლავრე: 3 W x 2
  • კენსინგტონის საკეტი: დიახ
  • VESA WALLMOUNT: 100x100
  • ერგონომიული ინფორმაცია: TILT: -5/21,5
  • სიმაღლის რეგულირება (მმ): 130 მმ
  • SWIVEL: -30/30
  • თამაშის რეჟიმი: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
  • კარგია კონსოლის თამაშებისთვის
  • დენის წყარო: შიდა
  • კვების წყარო:  100 - 240 ვ 50/60 Hz
  • ენერგიის მოხმარება ჩართული ვატებში: 46
  • ენერგიის მოხმარება ლოდინის რეჟიმში ვატებში: 0.3
  • HDMI: HDMI 2.0 x 2
  • DISPLAY PORT: DisplayPort 1.2 x 1
  • USB HUB: დიახ
  • USB HUB SPEED: USB 3.2
  • USB DOWNSTREAM პორტები: 4
  • USB სწრაფი დატენვის პორტი: დიახ
  • აუდიო გამომავალი: ყურსასმენის გამომავალი (3.5 მმ)
  • პროდუქტის ზომები სადგამით (H X W X D): 401.9 ~ 531.9 (H) × 605.02 (W) × 258.8 (D)
  • პროდუქტის ზომები სადგამის გარეშე (L X W X H): 367.5 (H) × 605.02 (W) × 95.04 (D)
  • შეფუთვის ზომები (L X W X H): 690 (W) × 225 (D) × 523 (H)
  • მთლიანი წონა შეფუთვით (კგ): 8.6
  • პროდუქტის წმინდა წონა (კგ): 5.9
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა VA
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C კი
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-23 %