|
|
.jpg)
| ოპერაციული სისტემა | Android 11, XOS 7.6 |
| ეკრანის ზომა | 6.78 inches |
| ეკრანის ტექნოლოგია | IPS |
| ოპერატიული მეხსიერება | 4GB |
| შიდა მეხსიერება | 64GB |
| ძირითადი კამერა | 50 MP + 2 MP + QVGA |
| სელფის კამერა | 8 MP |
| SIM ბარათების რაოდენობა | 2 |
| დამტენი პორტი | USB Type-C |
| უსადენო დატენვა | არა |
| NFC | არა |
| ელემენტის მოცულობა | Li-Po 5000 mAh |
| ფერი | შავი |
| გამოშვების წელი | 2021 |