მონიტორი Samsung LC27F396FHIXCI 27" Curved Monitor, VGA, HDMI, 3.5mm, Black
Regular price 500.00 ₾
განვადებით თვეში 20₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 84478
  • მწარმოებლის კოდი: LC27F396FHIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 500.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LC27F396FHIXCI
  • ტიპი: მრუდი მონიტორი
  • ჩვენება
  • ეკრანის ზომა: 27''
  • ეკრანის გარჩევადობა: 1920 x 1080
  • ეკრანის/პანელის ტიპი: VA
  • ეკრანის ფორმატი: 16:9
  • უკანა განათება: LED
  • ეკრანის ზედაპირი:
  • სიკაშკაშის საწინააღმდეგო
  • განახლების სიხშირე: 60 ჰც
  • ეკრანის გამრუდება: 1800R
  • ფერების რაოდენობა: 16.7M
  • დინამიური კონტრასტის თანაფარდობა:
  • მეგა კონტრასტი
  • რეაგირების დრო (GTG): 4 ms
  • FreeSync: დიახ
  • თამაშის რეჟიმი: დიახ
  • თვალის დამზოგის რეჟიმი: დიახ
  • ხმის სპეციფიკაციები
  • ჩამონტაჟებული დინამიკები: არა
  • ინტერფეისი
  • VGA: 1
  • HDMI: 1
  • 3.5 მმ აუდიო ჯეკი: 1
  • ერგონომიკა
  • კედლის სამაგრი
  • კედელზე სამონტაჟო: VESA 75 x 75
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 25 W
  • ფერი: შავი
  • ზომები სადგამით (W x H x D): 622.9 x 466.2 x 242.6 მმ
  • ზომები სადგამის გარეშე (W x H x D): 622.9 x 367.6 x 82.4 მმ
  • წონა სადგამით: 4.1 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 3.6 კგ
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა VA
ეკრანის გაფართოება 1920х1080 FHD
DisplayPort არა
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) კი
მონიტორის კლასი ბიზნესისთვის
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-23 %