მონიტორი Samsung LS27AG550EIXCI 27", Curved Gaming Odyssey G5, VA, HDMI, DP, 3.5 jack, Black
Regular price 896.00 ₾
განვადებით თვეში 37₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 88587
  • მწარმოებლის კოდი: LS27AG550EIXCI
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 896.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS27AG550EIXCI
  • ტიპი: Curved Gaming Monitor
  • ეკრანი
  • დიაგონალი: 27"
  • გარჩევადობა: 2560 x 1440
  • ეკრანის/პანელის ტიპი : VA
  • ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
  • განათება: LED
  • ეკრანის ზედაპირი: Anti-glare
  • სიკაშკაშე: 300 cd/m²
  • განახლების სიხშირე: 165 Hz
  • ეკრანის მოხრა: 1000R
  • ფერების რაოდენობა: 16.7M
  • HDR მხარდაჭერა: HDR10
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი: Mega Contrast
  • რეაგირების დრო (GTG): 1 ms
  • FreeSync: Yes
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 1
  • DisplayPort: 1
  • 3.5 მმ აუდიო ჯეკი: 1
  • ერგონომიულობა
  • დახრა: -2° ~ +18°
  • კედლის საკიდი
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 75 x 75
  • სიმძლავრე
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 38 W
  • ფერი: შავი
  • ზომები
  • ზომები სადგართან ერთად (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 616.6 x 477.4 x 272.6 mm
  • ზომები სადგარის გარეშე (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 614.6 x 382.8 x 120.0 mm
  • წონა სადგამით: 4.5 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 4.1 კგ
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა VA
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
allmarket.ge
-53 %
-42 %
-23 %
-17 %