მონიტორი Samsung LS32AG524PIXCI Odyssey G5, 32", Gaming Monitor, QHD, IPS, HDMI, DP, Black
Regular price 974.00 ₾
განვადებით თვეში 40₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 90681
  • მწარმოებლის კოდი: LS32AG524PIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 974.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS32AG524PIXCI
  • სერია: Odyssey G5
  • ტიპი: Gaming Monitor
  • ეკრანი
  • დიაგონალი: 32"
  • გარჩევადობა: 2560 x 1440
  • ეკრანის/პანელის ტიპი : IPS
  • ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
  • სიკაშკაშე: 350 cd/m²
  • განახლების სიხშირე: 165 Hz
  • sRGB ფერთა გამა: 99%
  • ფერების რაოდენობა: 1B
  • HDR მხარდაჭერა: HDR 400
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი: Mega Contrast
  • რეაგირების დრო (GTG): 1 ms
  • ციმციმის გარეშე ჩვენების ტექნოლოგია: კი
  • FreeSync: კი
  • Nvidia G-Sync: კი
  • სათამაშო რეჟიმი: კი
  • თვალის დაცვის რეჟიმი: კი
  • ხმის მახასიათებლები
  • ჩაშენებული დინამიკები: არა
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 1
  • DisplayPort: 1
  • ერგონომიულობა
  • რეგულირებადი სიმაღლე: კი
  • როტაცია: კი
  • კედლის საკიდი
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 100 x 100
  • სიმძლავრე
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 59 W
  • ფერი
  • ფერი:შავი
  • ზომები
  • ზომები სადგართან ერთად (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 714,6 x 602,9 x 311,1 mm
  • ზომები სადგარის გარეშე (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 714,6 x 440,6 x 91,5 mm
  • წონა სადგამით: 7,5 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 5,6 კგ
დიაგონალი (inch) 32"
მატრიცა IPS
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
-23 %