მონიტორი Samsung LS32BM703UIXCI 32", Smart Monitor, 4K UHD, HDMI, USB C, White
Regular price 1 065.00 ₾
განვადებით თვეში 44₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 90682
  • მწარმოებლის კოდი: LS32BM703UIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 1 065.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS32BM703UIXCI
  • ტიპი: Smart Monitor
  • დისტანციური მართვა: კი
  • ეკრანი
  • დიაგონალი: 32"
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160
  • ეკრანის/პანელის ტიპი : VA
  • ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
  • განათება: LED
  • სიკაშკაშე: 300 cd/m²
  • განახლების სიხშირე: 60 Hz
  • ფერების რაოდენობა: 1.07B
  • HDR მხარდაჭერა: HDR10
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი:
  • Mega Contrast
  • რეაგირების დრო (GTG): 4 ms
  • ციმციმის გარეშე ჩვენების ტექნოლოგია: კი
  • სათამაშო რეჟიმი: კი
  • თვალის დაცვის რეჟიმი: კი
  • ხმის მახასიათებლები
  • ჩაშენებული დინამიკები: კი
  • ვებ-კამერა
  • ვებ-კამერა: არა
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 2
  • USB ტიპი-C: 1
  • ერგონომიულობა
  • კედლის საკიდი
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 100 x 100
  • სიმძლავრე
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 150 W
  • ფერი: თეთრი
  • ზომები სადგართან ერთად (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 716.1 x 517.0 x 193.5 mm
  • ზომები სადგარის გარეშე (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 716.1 x 424.5 x 41.8 mm
  • წონა სადგამით: 6.8 kg
  • წონა სადგამის გარეშე: 5.7 Kg
დიაგონალი (inch) 32"
მატრიცა TN
ეკრანის გაფართოება 3440x1440 UWQHD
DisplayPort არა
HDMI კი
USB Type-C კი
VGA (D-Sub) კი
მონიტორის კლასი ბიზნესისთვის
ფერი თეთრი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-61 %
-38 %
-23 %
-42 %