მონიტორი Samsung LS28AG700NIXCI Odyssey G7 28", Gaming Monitor, 4K UHD, HDMI, DP, USB 3.0, Black
Regular price 1 855.00 ₾
განვადებით თვეში 77₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 90735
  • მწარმოებლის კოდი: LS28AG700NIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 1 855.00 ₾
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS28AG700NIXCI
  • სერია: Odyssey G7
  • ტიპი: გეიმერული მონიტორი
  • დიაგონალი: 28"
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K UHD)
  • ეკრანის/პანელის ტიპი : IPS
  • ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
  • სიკაშკაშე: 300 cd/m²
  • განახლების სიხშირე: 144 Hz
  • DCI-P3 ფერთა დიაპაზონი: 90%
  • ფერების რაოდენობა: 16.7M
  • HDR მხარდაჭერა: HDR 400
  • ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი:
  • Mega Contrast
  • რეაგირების დრო (GTG): 1 ms
  • ციმციმის გარეშე ჩვენების ტექნოლოგია: კი
  • FreeSync: კი
  • Nvidia G-Sync: კი
  • სათამაშო რეჟიმი: კი
  • თვალის დაცვის რეჟიმი: კი
  • ხმის მახასიათებლები
  • ჩაშენებული დინამიკები: არა
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 2
  • DisplayPort: 1
  • USB 3.0: 1
  • ერგონომიულობა
  • რეგულირებადი სიმაღლე: კი
  • როტაცია: კი
  • კედლის საკიდი
  • კედელზე დამონტაჟება: VESA 100 x 100
  • სიმძლავრე
  • ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 78 W
  • ფერი: შავი
  • ზომები სადგართან ერთად (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 636,9 x 574,1 x 247,0 mm
  • ზომები სადგარის გარეშე (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე): 636,9 x 379,9 x 122,1 mm
  • წონა სადგამით: 7,9 kg
  • წონა სადგამის გარეშე: 6,2 kg
დიაგონალი (inch) 28"
მატრიცა IPS
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი გეიმერული
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-23 %