ქულერი 2E 2E-ACN120-S, 120mm, 1800RPM, Cooler, Black
Regular price 65.00 ₾
  • პროდუქტის კოდი: 96231
  • მწარმოებლის კოდი: 2E-ACN120-S
  • მწარმოებელი: 2E
  • რაოდენობა: 5+ ერთეული
  • გარანტია: 12 თვე
  • მიმდინარეობს ტრანსპორტირების ფასის დათვლა
  • მარაგშია
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 65.00 ₾
  • ბრენდი: 2E
  • მოდელი: 2E-ACN120-S
  • პროდუქტის ტიპი: ქულერი
  • დანიშნულება: პროცესორისთვის
  • ვენტილატორები: 1 (120 x 120 x 25 მმ)
  • გათბობის მილები: 4 x 6 მმ
  • რადიატორის მასალა: ალუმინი
  • პროცესორის თავსებადობა: LGA115X /1200/1366/1700
  • AMD FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5
  • მაქსიმალური ბრუნი: 700 -1800±10% rpm
  • სიჩქარის რეგულატორი: ავტომატური (PWM)
  • ჰაერის ნაკადი: 25,98 CFM -62,46±10% CFM
  • მაქსიმალური TDP: 180 W
  • ნომინალური ძაბვა: 12 V
  • სავარაუდო დენი: 0,25 A ± 10% A
  • სტატიკური წნევა: 0,22 -1,24±10% მმ/H2O
  • ხმაურის დონე: 17.4 dB -34.8 dB ±10% dB
  • კონექტორი: 4-პინი
  • ზომები: 128 x 79 x 155 მმ
  • რადიატორის ზომები: 128 x 50 x 155 მმ
  • ფერი: შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-18 %