ნოუთბუქი Asus 90NR0AN1-M00340 ROG Flow X16, 16", Ryzen 9-6900HS​, 32GB, 1TB SSD, RTX3070 Ti 8GB, W11H, Black
Regular price 8 324.29 ₾
განვადებით თვეში 346₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 96348
  • მწარმოებლის კოდი: 90NR0AN1-M00340
  • მწარმოებელი: Asus
  • გარანტია: 24 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
თავსებადი პროდუქტები
Regular price 8 324.29 ₾
  • ბრენდი: Asus
  • მოდელი: 90NR0AN1-M00340
  • პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
  • ეკრანის დიაგონალი: 16"
  • რეზოლუცია: 2560x1600 (WQXGA)
  • Touchscreen: დიახ
  • ეკრანის ტიპი: IPS
  • განახლების სიხშირე: 165 ჰც
  • პროცესორი: AMD Ryzen 9
  • პროცესორის მოდელი: 6900HS
  • ოპერატიული მეხსიერება: 32 GB
  • RAM სიხშირე: 4800 MHz
  • ოპერატიული მეხსიერების ტიპი: DDR5
  • SSD მოცულობა: 1 TB
  • ვიდეო დაფა: Nvidia
  • ბარათის მოდელი: GeForce RTX 3070 Ti
  • ვიდეო მეხსიერების ზომა: 8 GB
  • ინტერფეისები
  • HDMI
  • USB: 2 х 3.2 თაობა 2
  • USB Type-C: 2 х 3.2 თაობა 2
  • აუდიო ინტერფეისები: 3.5 მმ ჯეკი (მიკროფონი/აუდიო)
  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi
  • ელემენტის ტიპი: Li-Ion / 4-უჯრედი
  • ბატარეის ტევადობა: 90 W·h
  • ოპერაციული სისტემა: Windows 11 Home
  • ზომები: 19.4-21.9 x 355 x 243 მმ
  • კორპუსის მასალა: მეტალი/პლასტმასი
  • წონა: 2 კგ
  • ფერი: შავი
სენსორული ეკრანი კი
გაფართოება 2560 x 1600
მყარი დისკის ტიპი SSD
მყარი დისკის მოცულობა 1 TB
ვიდეო დაფის მოცულობა 8 GB
ოპერაციული სისტემა Windows
SIM ბარათის მხარდაჭერა არა
ოპერატიული მეხსიერება 32 GB
ეკრანის დიაგონალი 16 ინჩი
პროცესორი AMD Ryzen 9
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-61 %
-29 %