მონიტორი SAMSUNG LF27T850QWIXCI 27" QHD IPS 4MS 75 Hz Black
Regular price 1 220.00 ₾
განვადებით თვეში 50₾-დან
0% |
  • პროდუქტის კოდი: 60345
  • მწარმოებლის კოდი: LF27T850QWIXCI
  • მწარმოებელი: Samsung
  • გარანტია: 12 თვე
  • არ არის მარაგში
1 ადამიანი ნახულობს ამ პროდუქტს
Regular price 1 220.00 ₾
  • Brand: SAMSUNG
  • Model: LF27T850QWIXCI
  • Screen:
  • LCD type: TFT IPS
  • Diagonal: 27 "
  • Screen diagonal: 68.47 cm
  • Resolution: 2560x1440
  • HD format: WQHD
  • Screen format: 16: 9
  • Screen type: LCD
  • LED backlight: Yes
  • Picture:
  • Contrast 1000: 1
  • Brightness: 350 cd / m2
  • Response time: 4 ms
  • Maximum frame refresh rate: 75 Hz
  • Color rendering: 1070 million colors
  • Horizontal viewing angle: 178 °
  • Vertical viewing angle: 178 °
  • Control:
  • Control type: electronic
  • Joystick: Yes
  • Interfaces:
  • HDMI port: 1
  • DisplayPort: 1
  • USB 3.0 port: 1
  • 3.5mm headphone jack: 1
  • Functions:
  • sleep timer: Yes
  • USB playback: Yes
  • FreeSync support: Yes
  • Russian menu: Yes
  • Attenuation of blue: Yes
  • Deep colors: Yes
  • Game Mode: Yes
  • Wall mount: Yes
  • VESA mount: 100x100
  • Rotate display: 90 °
  • Tilting the screen forward: 24 °
  • Tilting the screen: back -5 °
  • Kensington lock slot: Yes
  • Frameless: Yes
  • Nutrition:
  • Power consumption during operation: 41 Watt
  • Standby power consumption: 0.5 watts
  • Power Supply: built in
  • Power cord length: 1.5 m
  • Dimensions and weight:
  • Height without stand: 36.61 cm
  • Width without stand: 61.19 cm
  • Depth without stand: 7.72 cm
  • Height with stand: 54.37 cm
  • Width with stand: 61.19 cm
  • Depth with stand: 23.6 cm
  • Weight with stand: 8 kg
დიაგონალი (inch) 27"
მატრიცა IPS
ეკრანის გაფართოება 2560x1440 WQHD
DisplayPort კი
HDMI კი
USB Type-C არა
VGA (D-Sub) არა
მონიტორის კლასი ბიზნესისთვის
ფერი შავი
საინტერესო პროდუქტები
allmarket.ge
allmarket.ge
-23 %
-42 %
-47 %