Ingco BMS14002, 1400W, 5000Rpm, 210mm, Grey
Regular price
329.00 ₾
განვადებით
თვეში 13₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
BMS14002
Brand:
Ingco
Quantity:
Warranty:
24 Month
Pinterest
Ingco
Add To Cart
Husqvarna
ბენზოხერხი Husqvarna T435, Gas Chainsaw, Orange
Ingco BM2S180017, 1800W, 5300Rpm, 255mm, Grey/Orange
Ingco CS18538, 1400W, 4800Rpm, 185mm, Grey/Orange
Ingco CS2358, 2200W, 3800Rpm, 235mm, Silver