Ingco DP207502, 750W, 20mm, Column Drill, Grey/Orange
Regular price
1 316.00 ₾
განვადებით
თვეში 54₾-დან
0% |
Product code:
Manufacturer Code:
DP207502
Brand:
Ingco
Quantity:
Warranty:
24 Month
Pinterest
Ingco
Add To Cart
Total
Total TD2051026, 500W, 3300Rpm, Electronic Drill
WOKIN
Wokin 784108, 850W, 3000Rpm, Hammer Drill, Black/Orange
WOKIN
Wokin 784275, 750W, 3000Rpm, Hammer Drill, Black/Orange